O mne

Maryna Syrovatka je portrétnou fotografkou narodenou na Ukrajine ale veľa rokov žijúcou v Bratislave.

Maryna je fotografka, ktorá sa vyučuje samostatne. V detstve sa Maryna od svojich rodičov dozvedela o základoch analógového filmovania a spracovaní temnej komore. Od tej doby sa fotografia stala jej celoživotným koníčkom. Majstrovské kurzy a workshopy od najlepších fotografov, kurzy na diaľku na univerzite, láska k umeniu a kinematografie formujú jej štýl a zručnosti. Pred desiatimi rokmi sa úplne vzdala svojej firemnej kariéry a začala fotografovať na plný úväzok.

Jej práce sa objavujú na platformách ako PhotoVogue a IconicArtist Magazine, niekoľko projektov získala čestné uznanie na International Photography Award – 2019.

Maryna venuje veľkú časť svojho času osobným projektom a je otvorená spolupráci na rôznych sociálnych a spoločenských témach.

Je tiež k dispozícii pre komerčné fotografovanie (individuálny prístup je zaručený). Podrobnejší popis procesu nájdete na stránke Služby.

Miesta na fotografovanie: Slovensko, Rakúsko, Česká republika alebo Ukrajina. Keďže Maryna cestuje pomerne často, je tiež možné zariadiť fotenie v iných krajinách sveta.

Ak si želáte dostávať aktualizácie o najnovších prácach, sledujte ju na Instagrame alebo na Facebooku. Cestovný blog a fotografie nájdete na webe awesomething.me.

Prečo Unboxed Photography?

Portrét je o otvorení Vašich emócií, Vašich myšlienok a Vášho temperamentného príbehu. Chceli by ste a mohli by ste odhaliť pred kamerou to, čo cítite? Alebo by ste zahrali rolu? Alebo by ste modelovali seba pre ostatných? Alebo by ste dôverovali fotografovým očiam a umeleckému cíteniu? Všetky možnosti sú platné. Neexistujú žiadni priemerní ľudia. Každý je unikátny a existujú tisíce spôsobov, ako vyzdvihnúť, prifarbiť všetky odtiene Vašej žiarivej osobnosti.

Photo by @Sergei Sarakhanov
Photo by @Sergei Sarakhanov